Transport - holowanie


Firma FHU SIGMA oferuje szeroką paletę usług w zakresie transportu pojazdów na terenie kraju i Niemiec. Działamy na rynku usług transportowych od 1995 roku, nieustannie rozwijając swoje zaplecze aby spełnić oczekiwania możliwie szerokiego grona klientów.

Lata doświadczeń pozwalają nam na świadczenie profesjonalnych usług transportowych, głównie przewozu pojazdów o masie do 3,5T i rozstawie osi do 4,5 m.

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie transportu pojazdów i ich holowania oraz zabezpieczenia transportu ponadgabarytowego na drogach jako autopilot. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne dostarczanie ładunków na miejsce ich przeznaczenia.

Do usług transportowych wykorzystujemy samochody w zabudowie blaszanej, autolawete, autolawetę z przyczepą oraz pojazdy 4x4. Oferujemy konkurencyjne ceny przy stałej współpracy.

Pomoc drogową świadczymy od poniedziałku do soboty, włącznie z dostawą części do klienta na drodze. Dzwoń do nas na numer telefonu 501319390 lub skorzystaj z formularza zapytań dostępnego w zakładce "Zamów Usługę".