ElektroŚmieci


Wychodząc naprzeciw zmianom ustawowy oraz zapotrzebowaniu lokalnego rynku, FHU SIGMA rozszerzyła ofertę swoich usług o zbiórkę, utylizację oraz gospodarkę elektro-śmieciami. Prowadzimy zbiórkę wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego i elektrycznego, mało i wielkogabarytowego. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, od których sprzęt odbieramy własnym transportem.

Zajmujemy się zbiórką i zagospodarowaniem starych, zniszczonych i wyeksploatowanych: telewizorów, monitorów, komputerów, laptopów, notebooków, tabletów, telefonów, projektorów, wyświetlaczy, zasilaczy, sprzętu AGD i RTV oraz wszelkich innych akcesoriów użytku domowego i biurowego, zasilanego za pomocą prądu elektrycznego.


Pamiętajmy, że złom elektroniczny i elektryczny zawiera dużo szkodliwych substancji chemicznych, które po przedostaniu się do Naszego środowiska naturalnego i otoczenia mają wysoce negatywny wpływ na ludzi i zwierzęta. Mogą stanowić zagrożenie życia i zdrowia Nas i Naszych najbliższych.

O zakazie wyrzucania do śmietnika przedmiotów zasilanych z gniazdka elektrycznego lub z baterii, informuje znak przekreślonego kontenera na śmieci zamieszczony na obudowie urządzenia.

Zakres terytorialny Naszej działalności obejmuje następujące miejscowości oraz ich okolice: Zielona Góra, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, Iłowa, Gozdnica, Tuplice, Żary, Żagań, Szprotawa, Nowa Sól, Sulechów i inne. Masz problem ze znalezieniem odbiorcy złomu elektronicznego, pytaj telefonicznie lub skorzystaj z formularza zapytań dostępnego w zakładce "Zamów Usługę".